Provoz studia během COVID-19

 

Bezpečnostní opatření od 25.5.2020

omezená kapacita (do 15 osob na lekci) + on-line stream/záznam lekcí

cvičíme BEZ roušek

Vážení klienti,

Pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. V našem centru přirozeně dochází k větší kumulaci osob na některých místech. Prosíme o maximální ohleduplnost a pokud je to možné, co nejvíce dodržujte odstupy 2 m od ostatních klientů i personálu. Chráníte tak sebe i své okolí.

2. Jsme moc rádi, že už můžete použít naše šatny a sprchy. Svůj čas strávený v nich však omezte na nezbytné minimum. Skříňky si vybírejte tak, abyste kolem sebe měli dostatek volného prostoru, do sprch vstupujte postupně, vyhýbejte se větší kumulaci osob na jednom místě.

3. Přestože je již možné cvičit bez roušky, používejte roušku nebo jinou ochrannou pomůcku v místech, kde se vyskytuje více lidí. Jako nejvhodnější variantu doporučujeme např. chirurgické ústenky, které se dají zakoupit v lékárnách.

4. Přineste si vlastní podložku na cvičení.

5. Platby za cvičení přijímáme pouze bezkontaktní nebo převodem.

6. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.

7. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky, ty pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.

8. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.

9. Pokud pociťujete jakékoliv příznaky respiračního či jiného infekčního onemocnění, prosíme, odložte návštěvu našeho centra na dobu, kdy budete zdraví. Můžete si s námi acvičit v přímém přenosu on-line nebo ze záznamu.

10. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

12. Přijďte nejdříve 10 minut před konáním aktivity.

13. Minimální počet účastníků v sále (osobní účast) pro otevření jsou 3 osoby!!! Minimální počet osob pro konání lekce je celkem 5 osob (součet on-line + osobní účast).

JAK NA ON-LINE LEKCE?

  • Stáhněte si aplikaci ZOOM na zoom.us do PC / tabletu / telefonu
  • Klikněte na "Sign in" a propojte s Facebookem / Googlem / vytvořte si přihl. údaje
  • V rezervačním systému v popisu lekce najdete link k přihlášení do streamu, stream lze sputit i přímo v rez. systému bez nutnosti instalace aplikace (doporučuji využít aplikace - je stabilnější)
  • Ztlumíme vám mikrofon, můžete nám psát do chatu přímo v aplikaci ZOOM (je to z důvodu rychlosti a kvality přenosu), video si můžete nechat zapnuté, ať se vidíme :)
  • Rezervujte se na lekci na https://move-in.inrs.cz/, mějte prosím dobitý kredit
  • Těšíme se na společně strávené chvíle, úsměv, pot, tanec, posilování.....
  • REPRÁKY OHULIT TEĎ!!!

 

  • Pokud nestíháte přenos, rádi Vám nasdílíme záznam lekce a přehrajete jej přímo v rezervačním systému! :)