NOVĚ VE STUDIU - Maderoterapie

Celostní práce s tělem, která kombinuje ruční lymfodrenáž s intenzivní masáží pomocí dřevěných nástrojů. Pomáhá v boji proti celulitidě a unaveným svalům.

FITNESS VÍKEND jaro 2022

Datum: 22.-24.04.2022

Místo: Beskydy - U Fandy https://www.u-fandy.cz/ 

Cena: v jednání

Plná penze - Cvičení - Wellness

č.ú.: 221784371/0600

variabilní symbol: 20220101

 

Záznamy lekcí

 Vytvořili jsme pro vás pohodlný e-shop, kde si můžete objednat záznam vybrané lekce. Platba je možná převodem, z kreditu a nebo kartou pomoci PayPal. Cvičte kdekoli a kdykoli budete mít chuť :) 

Platba PayPal - video bude dostupné během pár minut

Platba převodem - 1-2 dny, pro urychlení pošlete screen platby na mail movein.ostrava@gmail.com

Platba z kreditu z rezervačního systému - Max. 1 den, pro urychlení zpřístupnění videa nás kontaktujte na movein.ostrava@gmail.com nebo na FB/IG ve zprávě.

On-line přenosy lekcí | "živáky"

Vysíláme na platformě Zumba. Link ke spuštění najdete v popisku lekce. Pokud platíte z kreditu přes náš rez. systém, uveďte při přihlášení do popisku "onlajn". Zašleme vám heslo. Přenos lze platit kartou nebo pomocí paypal přímo v aplikaci. Pokud není link v lekci uveden, vyžádejte si jej nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce na messengeru nebo pomocí SMS.

Členství pro video sekci

Měsíc = 499,- | Neomezený přístup ke vše nahraným videím. Cvičte cokoli, kdykoli a kdekoli máte chuť. Členství objednáte přes náš rezervační systém. Lekce lze přehrávat na PC/tabletu/chytrém telefonu a nebo na chytré televizi.