MOVE for Life


novinky - aktuality - důležité

LES MILLS®

S radostí oznamujeme, že naše studio je druhým certifikovaným fitness zařízením v Ostravě, kde probíhají trenérem vedené lekce BODYPUMP® a BARRE®. Jedná se o cvičební koncept ze světoznáme dílny REEBOK. 

12.-26.5.2019 - obdrží každý účastník na lekci kartičku pro druhou osobu na vstup ZDARMA!!! Tuto kartičku může využít osoba, která u nás ještě není registrovaná v systému. Víte o nějaké kamarádce, kamarádovi, mamince, sestře, bráchovi..? Věnujte mu tento vstup ;) a nebo se podělte o slevu 2x 50%.. to už necháme na vás! Kartičku je nutno vyčerpat do konce května 20109!!!

Více info o LES MILLS zde...

Osobní tréninky pro manažerky, maminky, sportovce i bambuly

Neradi se mačkáte v přeplněných sálech? Máte raději soukromí? Potřebujete vzít s sebou prcka, protože nemáte hlídání? Vyhovuje vám trénovat ráno? Rádi se zaměříme na vaše potřeby a není problém v čemkoli vyjít vstříc. Společně to zvládneme a pak si můžeme třeba dát po tréninku kafčo!

Čtěte více...

REKONSTRUKCE STUDIA

Omlouváme se všem klientům za zvýšený bordeloidní stav okolo studia. Bohužel (resp. BOHUDÍK) děláme novou fasádu, takže prosím pochopte, že budete mít botky zasněžené od polystyrenu.. možná i zaparkované auto...