• AY FLY TRAINING®
    Přijďte si k nám zalétat!

AY FLY TRAINING® - Ostrava


AY FLY TRAINING® v MOVE IN ZONE

Jak AY FLY TRAINING® vypadá?

Jedná se o antigravitační cvičení, které je prováděno v měkké, elastické síti zavěšené ze stropu. Tato moderní metoda obsahuje několik specifických cvičebních technik, a to od velmi jednoduchých až po složitou akrobacii. 
AY Fly® patří mezi kardiovaskulárního cvičení, je maximálně efektivní pro posílení svalové soustavy a vnitřních stabilizačních svalů. Umožňuje se pohybovat v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech. Pozice se vykonávají pomalu s důrazem na techniku, s různým rozsahem a na různé úrovni dle možností klienta.

Cvičení lze najít pod mnoha názvy - acro joga, létací jóga, fly joga... u nás je lekce s certifikovaným lektorem a proto tedy AY FLY TRAINING®.

Pozitivní účinky:
posílení svalů, kloubů a vazů, redukce váhy a tvarování postavy, uvolnění duševního i fyzického napětí, stimulace produkce endorfinů v mozku, podpora srdeční činnost, zlepšení metabolismu, podpora trávení a činnosti střev, zpomalení procesu stárnutí.

Vše je koncipováno tak, aby lekce mohl navštívit kdokoli bez předchozí přípravy, nezáleží na věku, váze ani pohlaví. AY FLY Vám navodí pocit štěstí a nalije Vám energii do žil.

 

TYPY LEKCÍ:

Vysoké sítě, nízké sítě, acrobat

 

LEKTOR: Barbora Nedvídková

CERTIFIKACE: AY FLY TRAINING®

FYZICKÁ NÁROČNOST: Střední

CHOREOGRAFICKÁ NÁROČNOST: Střední