Break dance


The floor kids CREW vznikla v roce 2014. Zakladatelem je Petr Šafránek, současný manažer a lektor této taneční crew se zaměřením na break dance.

Za krátkou chvíli působení se The Floor Kids Crew může chlubit celosvětovou podporou. Bboy Kaba (Brazílie), bboy Nono (Francie), bboy Snoop, bboy Thalis (Kalamaria),David Colas (Francie) a další vytvářeli video pro The Floor Kids Crew s pozdravem a podporou. Také bboy Lilou (Francie), jeden z nejlepších tanečníku break dance na světě, poslal dětem dopis ve kterém jim dává najevo svou podporu.

"Pořádáme vlastní soutěže, akce a workshopy, tančíme na akcích a plesech. Také jezdíme na soutěže v okolí. Na soutěži jménem Ring se jedno z naších děti umístilo na 3. místě. Na své taneční workshopy zveme jen špičkové bboys a snažíme se tím dětem dát i příležitost zatrénovat si i s jinými tanečníky. Pořádáme i víkendové tréninky navíc. Je toho hodně co můžeme nabídnout. Pokud hledáte crew (skupinu) do které se chcete přidat, nebo přihlásit své dítě, je The Floor Kids Crew tou nejlepší volbou. Těšíme se na Vás."

Break dance - PROMO video 2017

Break dance - Ostrava

STÁLE nabíráme děti na rok 2020/21!

Přidej se i ty k úspěšné skupině THE FLOOR KIDS CREW pod vedením Bboy TASe (alias Peti Šafránka).


Kluci v České televizi

1. vstup - mrkněte na video

2. vstup - mrkněte na video

3.vstup - mrkněte na video


Nábor dětí 2020/21

Nábor do kurzu break dance probíhá, PONDĚLÍ - STŘEDA - PÁTEK v 16:00. Není problém se tedy do kurzu přihlasit i během roku. První lekce je ukázková a dítě se může přijít podívat, ale také se může zdarma zůčastnit první lekce.

Pro více informací volejte na 731 884 048, nebo piště email na pantazz@seznam.cz Další info na webu thefloorkidscrew.blogspot.cz


Pondělí - Středa | Vždy 16-17 hod
2x týdně 2290,-
1x týdně 1390,-