O nás


Kdo jsme a proč vlastně jsme?

Jak to všechno začalo..?

MOVE IN - Dance & Fitness ZONE

...rozhodli jsme se jít cestou kvality, nikoli kvantity. Rozhodli jsme se jít cestou plnou netradičního a neokoukaného cvičení. Rozhodli jsme se, že fitness zónu chceme provozovat k Vaší největší spokojenosti.. A rozhodli jsme se pro to udělat maximum!

Za celým projektem MOVE in ZONE - Ostrava stojí neuvěřitelně rychlé rozhodnutí studio otevřít. Záleží nám na kvalitě provozovaných lekcí, proto provozujeme cvičení pouze s profesionálními lektory, kteří mají akreditované oprávnění vyučovat licencované fitness hodiny. Pokud se nejedná o licencované fitness lekce, bazírujeme na perfektním všeobecném vzdělání všech instruktorů v oblasti cvičení a fitness.

Pro Vaše pohodlí a maximální efekt ze cvičení je kapacita účastníků na hodinách výrazně omezena. Nemusíte se bát přeplněných prostor. Naopak se můžete těšit na individuální a přátelský přístup, poradenství v oblasti cvičení, zodpovědný přístup lektorů ke všem návštěvníkům.

Samozřejmostí MOVE in ZONE - Ostrava je zázemí v podobě šaten, sprch + sociálního zařízení, fitness baru, wi-fi zone. Sál je vybaven kvalitním zátěžovým podlahovým podložím i zrcadly. Ve studiu je možno zakoupit základní potřeby pro cvičení (rukavice, ponožky, bandáže aj.)

Další příjemnou službou je pomocná ruka výživového poradce pro všechny, kteří chtějí jakýmkoli způsobem zapracovat na svém stravování!

A v neposlední řadě Vám nabízíme osobní tréninky, které jsou ideální pro všechny smrtelníky i sportovce, jenž chtějí být štíhlejší, funkční, zdravější, silnější.. no, prostě celkově fit!

K dispozici je několik druhů permanentek, podpora stravenek, benefitů zaměstnavatelů, možnost dobíjení kreditu. To vše za roumé ceny!

..teď už zbývá pouze dodat, že se velmi těšíme na Vaši návštěvu, společný pot, dřinu, zábavu, nadšení a příjemnou atmosféru!

Našim obrovským přáním je, abyste se u nás cítili příjemně, dosáhli toho, co od cvičení očekáváte. Abyste se k nám vraceli rádi, často a odcházeli od nás s úsměvem na tváři!

 

Za celý tým MOVE in ZONE - Ostrava

Tereza KUCKOVÁ