• PILOXING® Knockout
    Ultimátní test fyzické zdatnosti. Posuňte své limity! Box + Pilates + Plyometrie!

PILOXING® - Ostrava


Piloxing® Knockout promo video 2017

Jak PILOXING® Knockout vypadá?

PILOXING® Knockout je ultimátní test fyzické výkonnosti pod záštitou světově známé značky PILOXING®. Toto cvičení posune Vaše limity za hranice vaší dosavadní možnosti - dokonale formuje postavu, maximálně pálí tuky a rapidně zvyšuje fyzickou kondici. Tento maximálně účinný workout nejen, že prověří Vaše fyzické schopnosti na maximum, ale také pomůže zesílet Vašim svalům, bude mít celkově dobrý vliv na výdrž a celkově podpoří sílu vašeho tělaJe to jedno z nejlepších fitness cvičení vůbec - poznejte nový level fitness s PILOXING® Knockout tréninkem!

Knockout má celkem 6 "kol". Každé kolo se skládá z části BASE - aerobní, plyometrická činnost ve stoje (3 min), následuje 30 vteřin vydechnutí, dále z části DRILL - posilování  (2 min/1,5 min) a celá sekce končí pauzou dlouhou 45 vteřin.

Base obsahuje vysoce intenzivní trénink na core, boxování, funkční trénink cardio a plyometrie (zlepšení nervosvalové aktivity a rozvoj rychlých svalových vláken).

Drill obsahuje dynamickou klasiku ("baletní" prvky), core twist, push-up cvičení a "burpee" (cviky na zemi, výskoky apod.)

45-minutový trénink obsahuje samozřejme warm-up, cool down a neskutečnou dávku energie!

Trénink je vhodný pro muže i ženy!

LEKTOR: Tereza Kucková

CERTIFIKACE: Level I., PIA instruktor

FYZICKÁ NÁROČNOST: Vysoká

CHOREOGRAFICKÁ NÁROČNOST: Střední/Nízká