• PILOXING®
    SSP, Knockout, Barre a The MIX = 4 druhy cvičení pod jednou značkou!

Piloxing a The mix® - Ostrava


Piloxing® SSP promo video

Jak PILOXING® SSP vypadá?

Piloxing® je cvičební metoda, která spojuje dva zdánlivě nespojitelné sporty – pilates a box. A z každého si vybere to nejlepší. 

Piloxing® se stává velice zábavným fitness sportem, ze kterého ustupuje nudný stereotyp a přináší něco nového, nevídaného. Pryč se starým aerobikem, na trůn s novými pohyby, které mají podle Vievecy Jenesnové spojovat křehkost a něžnost ženy s její nezávislostí a tvrdostí.  Zatímco pilates má zvyšovat pevnost a pružnost svalů bez nárůstu jejich objemu a většinou při cvičení nejsou znát větší váhové úbytky, při boxu musí být tělo absolutně zpevněné, používají se pevné a přesné údery a nohy neustále poskakují. Proto se při boxu na rozdíl od pilates znatelně zvýší tep a začnou se spalovat tuky. Piloxing® je vymyšlený chytře, pohyby pilates protahují tělo, box spaluje tuky. Odměnou se stane hezká štíhlá zpevněná postava.

Piloxing® je jako dynamická střídavá hra. Pomalé kontrolované pohyby střídají energické silné údery. Změny probíhají pomalu a postupně, takže má člověk možnost tělo správně nasměrovat. Jako doplněk se používají zátěže na rukou v podobě rukavic, upevňovaných na suchý zip.

Piloxing® působí jako aerobní i silový trénink současně. Některé cvičení je ladné jako při baletu, jiné energické a dravé, chvíli se cvičí i na podložce. Během piloxingu® se také tancuje na výbušnou hudbu, takže některé účastnice berou trénink jako energický doping, na kterém se nažhaví i unaví současně.

A na jakých partiích tento sport pracuje? Viveca Jensen slibuje ploché a pevné bříško, zmenšení objemu stehen a hýždí a celkový štíhlejší profil, který slouží k lepšímu držení těla. Mimoto účastníci odhalí své dramatické zvýšení síly a flexibility a významné rozdíly ve své energické hladině. 

I z řad slavných si sport našel mnoho příznivců. V piloxingu® si libuje například Hillary Duff, Alexis Bledl, Amanda Bynes, Karla Alatorr, Dianna Buck, Roxette Howe, Holly Frank, Pamela Martin a mnoho dalších sportovkyň a umělkyň.

LEKTOR: Tereza Kucková

CERTIFIKACE: Level I., Piloxing elite, Piloxing elite star, PIA instruktor

FYZICKÁ NÁROČNOST: Střední

CHOREOGRAFICKÁ NÁROČNOST: Střední

Piloxing® Barre promo video

Jak PILOXING® Barre vypadá?

Piloxing® Barre je nové fitness cvičení u baletní tyče, které vychází ze stejné kombinace disciplín (pilates, boxování a tanec) jako světově proslulé fitness šílenství Piloxing®. Barre je komplementární program využívající baletní tyče jako podpory k vytvoření vnější odolnosti a svalového zapojení. Baletní tyč také napomáhá k dosažení rovnováhy těla a větší koncentraci při posilování.

Během cvičení programu Piloxing® Barre dochází k větší koncentraci při tónování svalů, takže zapojujete vaše svaly mnohem hlouběji během cvičení.

Pravidelným cvičením dochází především k vytváření dlouhých štíhlých svalů a k lepšímu držení těla. Člověk se stává odolnější, flexibilnější a sebevědomější. Piloxing® si klade za cíle, aby se ženy cítily elegantní, sexy a silné (sleek, sexy, powerful).

LEKTOR: Tereza Kucková

CERTIFIKACE: Level I., PIA instruktor, Piloxing Elite, Piloxing elite star

FYZICKÁ NÁROČNOST: Střední

CHOREOGRAFICKÁ NÁROČNOST: Střední

Piloxing® Knockout promo video

Jak PILOXING® Knockout vypadá?

PILOXING® Knockout je ultimátní test fyzické výkonnosti pod záštitou světově známé značky PILOXING®. Toto cvičení posune Vaše limity za hranice vaší dosavadní možnosti - dokonale formuje postavu, maximálně pálí tuky a rapidně zvyšuje fyzickou kondici. Tento maximálně účinný workout nejen, že prověří Vaše fyzické schopnosti na maximum, ale také pomůže zesílet Vašim svalům, bude mít celkově dobrý vliv na výdrž a celkově podpoří sílu vašeho tělaJe to jedno z nejlepších fitness cvičení vůbec - poznejte nový level fitness s PILOXING® Knockout tréninkem!

Knockout má celkem 6 "kol". Každé kolo se skládá z části BASE - aerobní, plyometrická činnost ve stoje (3 min), následuje 30 vteřin vydechnutí, dále z části DRILL - posilování  (2 min/1,5 min) a celá sekce končí pauzou dlouhou 45 vteřin.

Base obsahuje vysoce intenzivní trénink na core, boxování, funkční trénink cardio a plyometrie (zlepšení nervosvalové aktivity a rozvoj rychlých svalových vláken).

Drill obsahuje dynamickou klasiku ("baletní" prvky), core twist, push-up cvičení a "burpee" (cviky na zemi, výskoky apod.)

45-minutový trénink obsahuje samozřejme warm-up, cool down a neskutečnou dávku energie!

Trénink je vhodný pro muže i ženy!

LEKTOR: Tereza Kucková

CERTIFIKACE: Level I., PIA instruktor

FYZICKÁ NÁROČNOST: Vysoká

CHOREOGRAFICKÁ NÁROČNOST: Střední/Nízká

The MIX by PILOXING®

Jak The MIX vypadá?

MIX by Piloxing je inspirován komerčním tancem přímo v Mecce tance - Los Angeles. Tento zcela nový program se pro vás stane malou (dost možná velkou) extází :-)

 

Ztraťe se s námi v moderní hudbě a osahejte si jednoduché kroky, které můžete vidět ve videoklipech Lady Gaga, Beyoncé...

 

MIX je pro všechny úrovně fitness nadšenců bez rozdílu věku a pohlaví. Chceme, abyste tančili, jako by se nikdo nedíval! Taneční plocha je jen a pouze vaše. V Mixu neplatí žádná pravidla.. jediné.. poddejte se hudbě a opustťe na 45 minut realitu! 

 

LEKTOR: Tereza Kucková

CERTIFIKACE: The MIX by PILOXING® instructor

FYZICKÁ NÁROČNOST: Nízká/Střední

CHOREOGRAFICKÁ NÁROČNOST: Střední